Sklep internetowy na Woocommerce

Sklep internetowy na Woocommerce

PB MEDIA Studio Strony & Sklepy internetowe

Jednym z najbardziej popularnych rozszerzeń eCommerce systemu WordPress wykorzystywanych przez wiele popularnych marek jest WooCommerce. Popularność tej wtyczki rośnie z dnia na dzień i pobrało ją już około 4 milionów użytkowników.

Dlaczego WooCommerce? W świecie rozwiązań e-commerce trwają nieustanne spory nad wyższością jednych rozwiązań na drugimi. Starzy wyjadacze często są przekonani do rozwiązań do których od lat są przyzwyczajeni, nie zważając na to że mogą one być już zwyczajnie przestarzałe i niedostosowane do dzisiejszych realiów. Ale lepsze zawsze było wrogiem dobrego. Nie będę w tym miejscu pochylał się nad innymi platformami do handlu w internecie, artykuł będzie poświęcony naszemu ulubionemu WooCommerce!

Sam wielokrotnie byłem świadkiem sytuacji, kiedy to zatwardziały web developer kategorycznie odradzał każdemu kogo spotkał na swojej drodze używanie WordPressa do budowania systemu sprzedaży. Wszyscy znamy te argumenty: „WordPress jest tylko do blogów!”, „Mamy sprawdzone rozwiązania, nie potrzebujemy żadnych nowych gadżetów”.

Jeśli zastanawiacie się po jaką platformę sięgnąć przy budowaniu sklepu internetowego, postaram się pomóc rozwiać wasze wątpliwości i zachęcić do najbardziej wszechstronnego, zwinnego i prostego rozwiązania, jakim jest WooCommerce.Porozmawiaj z nami

MOZESZ LICZYĆ NA NASZĄ PEŁNĄ ENTUZJAZMU POMOC I INDYWIDUALNE PODEJŚCIE.

Obecność swojej firmy w sieci warto powierzyć fachowcom.