Tworzenie stron internetowych

Posiadamy 6 lat doświadczenia w tworzeniu stron internetowych. Stworzymy każdą stronę i pod każdą branże. Strona internetowa to widoczność Twojej firmy w wynikach wyszukiwania google oraz narzędzie do konwersji z klientami. Zarządzanie firmą zaczyna się od zbudowania marki w internecie. Strona internetowa to nie tylko wizerunek, ale przede wszystkim nośnik emocji i narzędzie do kontaktu z klientami. PB MEDIA ONLINE Strony Internetowe, zbuduje dla Ciebie stronę internetową, która pozwoli Ci efektywnie pozyskać klientów.

Twój sukces w sieci to nasza satysfakcja

Najczęściej zadawane pytania

Realizację projektu strony internetowej rozpoczynamy od identyfikacji potrzeb i wspólnego opracowania najbardziej korzystnych rozwiązań. Pracujemy w HTML5, Bootstrap, WordPress, Presta, Magento. W zależności od wymagań klienta oraz jego funduszy, dobieramy odpowiednią technologie. Pracujemy od strony kodu źródłowego strony dzięki czemu mamy możliwość i wpływ na każdy element na stronie. Kodujemy w: HTML, CSS, PHP, JavaScript.

Zacznijmy od tego że profesjonalna strona internetowa z należytym wykonaniem zaczyna się na rynku od 1500zł brutto do 15000zł brutto. W tym przedziale cenowym już znajdziemy jakieś konkretne oferty.

Pamiętaj także że indywidualne rozwiązania mogą być nawet 300% droższe od stawki podstawowej.

Czas realizacji strony internetowej przez naszą agencję interaktywną jest uzależniony od zakresu projektu oraz Twojego zaangażowania w proces projektowania strony. Realizując w pełni dedykowaną stronę WWW konieczny jest stały kontakt oraz sprawne przekazywanie materiałów, opinii i sugestii do projektu. Pełne wykonanie przez nas strony internetowej o podstawowym zakresie przy sprawnej komunikacji trwa około czterech tygodni.

Zapraszamy do współpracy. Napisz do nas e-mail lub zadzwoń.

Czas udoskonalić Twój wizerunek.