SKLEPY INTERNETOWE

Sklepy internetowe w PB MEDIA Studio Strony & Sklepy Internetowe

E-Commerce to więcej niż tylko „sklep internetowy”. To przede wszystkim inwestycja i projekt, do którego potrzebujesz zaufanej i sprawdzonej agencji. Skorzystaj z naszego ponad 6-letniego doświadczenia w dostarczaniu rozwiązań dla zaawansowanego e-biznesu. Potrzebujesz wsparcia merytorycznego, pomocy w wyborze technologii i dostosowaniu ich do potrzeb Twoich użytkowników? Opowiedz nam o swojej sprzedaży i zobacz, jak przekuwamy ją w sukces w Internecie.

Sprawdzone technologie, nasze doświadczenie w e-Commerce i Twoja wiedza o prowadzonym biznesie pozwolą nam stworzyć dla Ciebie sklep B2C, który będzie przynosił zyski. Nie chcemy i nie lubimy przekombinowanych rozwiązań. Inuicyjna obsługa i możliwość szybkich edycji po stronie osoby „opiekującej się” sklepem, to wyznacznik funkcjonalnego produktu. Nie daj się wyrzucić za burtę świata online. E-Commerce to jeden z najprężniej rozwijających się rynków na świecie – bądź jego częścią. Nasze realizacje opieramy na sprawdzonych technologiach. Projektujemy architekturę tak, aby w przyszłości móc dodawać kolejne funkcjonalności, które docenią Klienci. Dbając o naszych Klientów, myślimy o Twoim sklepie w dłuższej perspektywie.

Wszystko w jednym miejscu

eSklep daje Ci niezbędne narzędzia i integracje do profesjonalnej sprzedaży online. Obsługę sklepu internetowego możesz prowadzić na dowolnym urządzeniu: laptopie, telefonie lub tablecie. Gdziekolwiek jesteś, cały czas możesz monitorować swój biznes i zarządzać sprzedażą online.

Sklepy responsywne

Pamiętaj, że coraz więcej użytkowników kupuje z poziomu urządzeń mobilnych, więc responsywny projekt sklepu internetowego to podstawa. Dobry layout e-commerce musi być także spójny z wizerunkiem Twojej firmy i tzw. brand bookiem.

Nielimitowana ilość produktów

Podstawowa zaleta zakładania sklepu internetowego na Open Source. Możesz dodawać dowolną liczbę produktów, kategorii oraz marek, dzięki czemu możesz stale rozwijać swój asortyment.


Puzzel tło Tworzenie sklepów internetowych

W oparciu o doświadczenie i rozwiązania Open Source (Magento, Drupal, PrestaShop, Woocommerce). Projektujemy dochodowe systemy e-commerce, tworzymy sklepy internetowe dla klientów w Polsce i za granicą. Od ponad 6 lat zespół projektantów, programistów i specjalistów od marketingu realizuje udane wdrożenia które dają naszym klientom realną przewagę nad konkurencją. Znamy zarówno potrzeby właścicieli sklepów w zakresie przyjaznego zarządzania sklepem i integracji z systemami zewnętrznymi, jak również klientów, dla których projektujemy intuicyjne w użytkowaniu sklepy internetowe.

Sklep internetowy to automatyczna, uniwersalna platforma sprzedażowa działająca 24h/dobę przez 365 dni w roku. Sklep internetowy i obecność w Internecie jest dzisiaj czynnikiem koniecznym dla firm chcących się rozwijać. Stworzenie sklepu internetowego jest nie tylko tańszym rozwiązaniem od sklepu stacjonarnego, a często stanowi również jego uzupełnienie.

Gotowy sklep internetowy to idealne rozwiązanie dla osób ceniących elastyczność. Duża ilość dostępnych modułów i wtyczek pozwala dopasować sklep internetowy do Ciebie i potrzeb Twoich klientów.

ZADAJ NAM PYTANIE

Strategia e-commerce

Na bieżąco analizujemy zmieniające się trendy e-commerce. Dobieramy właściwe rozwiązania do oczekiwań, możliwości, potrzeb branży i sprzedawanych produktów.

Głębokie zrozumienie działalności klienta, jej słabych i mocnych stron oraz budżetu to podstawowe elementy skutecznej strategii rozwoju dochodowego e-commerce.

Integracje

Sprzedaż w Internecie może być wygodna i efektywna. To dzięki dużej bazie dostępnych integracji. Korzystaj z popularnych i sprytnych rozwiązań, aby Twoi klienci byli zadowoleni i chętnie robili u Ciebie zakupy.

Integracje ze popularnymi systemami płatniczymi. Kurierzy, dostawy i integracje z hurtowniami. Systemy aukcyjne i sprzedażowe. Marketing i social media.

Wsparcie

Nasi specjaliści nie boją się zadań specjalnych i wdrażania indywidualnych rozwiązań. Jeśli potrzebujesz pomocy związanej ze swoim sklepem internetowym, sprawdź nasze dodatkowe usługi.

Modyfikacje wyglądu i zawartości sklepu. Niestandardowe konfiguracje wybranych integracji i dodatków. Indywidualne szaty graficzne sklepów na zamówienie. Copywriting i zmiany tekstów na stronach sklepu.

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Jesteśmy tu dla Ciebie

Porozmawiajmy o wycenie oraz naszej przyszłej realizacji. Postaramy się zaspokoić jak najlepiej Państwa oczekiwania.

Sukces! Twoja wiadomość została wysłana.
Error! Nastąpił błąd wysyłania wiadomości.
MARKETING INTERNETOWY

Powiązane oferty

Porozmawiaj z nami

MOZESZ LICZYĆ NA NASZĄ PEŁNĄ ENTUZJAZMU POMOC I INDYWIDUALNE PODEJŚCIE.

Obecność swojej firmy w sieci warto powierzyć fachowcom.