Hosting

Hosting w PB MEDIA Studio Strony & Sklepy Internetowe

Najniższe opóźnienie, najwyższe zasoby serwera (procesor, pamięć, IO), najszybsze dyski w najwyższej jakości macierzy dyskowej - wszędzie tam gdzie liczy się maksymalna wydajność, trzeba sięgnąć po środki z najwyższej półki. Dla najbardziej wymagających Klientów utworzyliśmy nowy rodzaj pakietów: hosting. Całość na dyskach SSD. Szybkość i stabilność usług jest ważna. Dlatego nie stosujemy innych nośników danych niż dyski SSD. U nas WSZYSTKIE dane klientów są na szybkich dyskach SSD. System antyexploitowy. Wszystkie konta hostingowe, są chronione przez unikalny system anty-exploitowy. Każdy plik wgrywany na serwer jest w locie sprawdzany, czy nie występuje w nim szkodliwa zawartość. Baza zawiera kilka tysięcy znanych exploitów. W przypadku wykrycia szkodliwego kodu wgrywany plik jest blokowany a administrator otrzymuje powiadomienie.

Hosting to najwyższej jakości zarówno komponenty techniczne jak i przydzielone Klientom parametry, bez kompromisów związanych z ceną: najszybsze dyski SSD połączone w macierzy RAID-10 składającej się z wielu dysków, parametry dla każdego konta to: duża ilość pamięci RAM, duże zasoby procesora, bardzo wysokie możliwości odczytów z dysków (I/O). Pełna separacja kont klientów. Sensem konta resellerskiego jest możliwość tworzenia dla każdego klienta resellera osobnego konta cPanel. Każde konto jest całkowicie odseparowane od innych, zachowane są najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Codzienny backup

Codziennie w nocy wykonywany pełny backup wszystkich kont jest zatem standardem. Można przywracać dowolne pliki lub foldery z kopii zapasowej z dowolnego dnia - do 7 dni wstecz.

Filtry antyspamowe

Hosting posiada najwyższej klasy filtry antyspamowe SpamAssassin oraz funkcja dmarc przy domenie, które ma za zadanie walkę z niechcianymi wiadomościami. Dodatkowo dla każdej skrzynki z osobna można ustawiać filtry które będą kierować, usuwać czy też oznaczać tego typu wiadomości.

System anty-exploitowy

System anty-exploitowy wykrywający ponad 4000 exploitów na popularne skrypty. Dodatkowo hosting posiada bezpłatne certyfikaty ssl dla każdej przypiętej domeny.


Puzzel tło Hosting

W oparciu o doświadczenie i rozwiązania Open Source (Magento, Drupal, PrestaShop, Woocommerce). Projektujemy dochodowe systemy e-commerce, tworzymy sklepy internetowe dla klientów w Polsce i za granicą. Od ponad 6 lat zespół projektantów, programistów i specjalistów od marketingu realizuje udane wdrożenia które dają naszym klientom realną przewagę nad konkurencją. Znamy zarówno potrzeby właścicieli sklepów w zakresie przyjaznego zarządzania sklepem i integracji z systemami zewnętrznymi, jak również klientów, dla których projektujemy intuicyjne w użytkowaniu sklepy internetowe.

Sklep internetowy to automatyczna, uniwersalna platforma sprzedażowa działająca 24h/dobę przez 365 dni w roku. Sklep internetowy i obecność w Internecie jest dzisiaj czynnikiem koniecznym dla firm chcących się rozwijać. Stworzenie sklepu internetowego jest nie tylko tańszym rozwiązaniem od sklepu stacjonarnego, a często stanowi również jego uzupełnienie.

Gotowy sklep internetowy to idealne rozwiązanie dla osób ceniących elastyczność. Duża ilość dostępnych modułów i wtyczek pozwala dopasować sklep internetowy do Ciebie i potrzeb Twoich klientów.

ZADAJ NAM PYTANIE

Cennik usługi hostingowej

Hosting! Śpij spokojnie pod opieką web developera!


  • System anty-exploitowy
  • Bezpłatny SSL
  • Panel: cPanel
  • Pełna separacja kont
  • Całość dyskach SSD
  • Wsparcie techniczne
  • Wiele wersji PHP: 7.2, 7.3 , 7.4 , 8.0
  • Transfer bez limitu
  • Wiele kont e-mail

HOSTING

100

Umowa minimalnie na 12 miesięcy

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Jesteśmy tu dla Ciebie

Porozmawiajmy o wycenie oraz naszej przyszłej realizacji. Postaramy się zaspokoić jak najlepiej Państwa oczekiwania.

Sukces! Twoja wiadomość została wysłana.
Error! Nastąpił błąd wysyłania wiadomości.
MARKETING INTERNETOWY

Powiązane oferty

Porozmawiaj z nami

MOZESZ LICZYĆ NA NASZĄ PEŁNĄ ENTUZJAZMU POMOC I INDYWIDUALNE PODEJŚCIE.

Obecność swojej firmy w sieci warto powierzyć fachowcom.