OFERTA IT

Profesjonalne rozwiązania dla Twojej firmy

Obecność swojej firmy w sieci warto powierzyć fachowcom, których doświadczenie pozwoli dotrzeć w łatwy i tani sposób do przyszłych klientów. Stwórz z nami swoją stronę internetową lub sklep internetowy, dzięki której będziesz realnie zarabiać!

Hosting

Hosting

Oferujemy Państwu hosting Państwa strony lub sklepu internetowego pod profesjonalnym okiem naszego web developera.

CZYTAJ WIĘCEJ +
Strony internetowe

Strony internetowe

PB MEDIA Studio, zbuduje dla Ciebie stronę internetową, która pozwoli Ci efektywnie pozyskać klientów.

CZYTAJ WIĘCEJ +
Opieka IT

Opieka IT

Usługa skierowana jest do firm posiadających już serwis WWW, oraz potrzebujących profesjonalnej opieki nad nimi.

CZYTAJ WIĘCEJ +
Software

Software

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed imperdiet libero id nisi euismod, sed porta est consectetur.

CZYTAJ WIĘCEJ +
Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Stworzymy sklep, który wzbudzi zaufanie klientów. Nowoczesne sklepy internetowe są chętniej odwiedzane przez konsumentów.

CZYTAJ WIĘCEJ +

Poszukujesz wykonawcy stron internetowych?

Zleć to nam profesjonalistom, którzy od podstaw przygotują stronę internetową. Jedyne co pozostaje w takiej sytuacji to czekać na gotowy serwis internetowy.

Tworzymy profesjonalne wspaniałe responsywne skuteczne strony i sklepy internetowe.

Proces pracy

1

1. ANALIZA POTRZEB KLIENTA I BIZNESU

Jest to etap, w którym należy przeprowadzić wywiad. Wywiad ma za zadanie określić w pierwszej kolejności potrzeby klienta. To jak bardzo rozbudowana będzie strona internetowa.

2

2. PROJEKTOWANIE STRONY

Projektowanie strony przez Web Developera oraz przeniesienie tego projektu na Front End. Po wstępnym zaplanowaniu i naszkicowaniu układu strony, oraz ustaleniu całej architektury.

3

3. WDROŻENIE / DEPLOY

Należy ją przypisać do właściwej domeny, przenieść z wersji deweloperskiej oraz utworzyć kopię zapasową. Trzeba pamiętać, że strona powinna być odpowiednio zabezpieczona.

Responsywne projekty

Responsywne projekty

Z roku na rok znacznie przybywa liczba użytkowników korzystających z Internetu nie tylko przy pomocy komputera, notebooka, ale również ze smartfona, tabletu i innych urządzeń mobilnych. Dokonujemy zakupów, przeglądamy social media, wyszukujemy informacji o firmach. Ten ultraszybki postęp sprawia, że każdy właściciel strony internetowej musi pamiętać o jednym: o tym, aby serwis www płynnie dostosowywał się do rozdzielczości ekranu każdego urządzenia.

Responsive Web Design (RWD) to nic innego, jak projekt strony internetowej, której układ automatycznie dostosowuje się do wielkości ekranu urządzenia. Wyświetlane na ekranie treści skalują się tak, aby były one wygodne w odbiorze dla użytkownika. Strony responsywne cechuje uniwersalność, czego dowodem jest ich wygląd na smartfonie czy tablecie.


Nowoczesne kodowanie

Pisząc kod strony wykorzystujemy najnowsze technologie i zachowujemy zgodność z obecnie obowiązującymi standardami. Nasze projekty szybko działają oraz posiadają ciekawe efekty wizualne.

Strony internetowe są gotowe do pozycjonowania - tak gotowe, czyli wykonane z należytą techniczną starannością zgodnie z wymaganiami Google Developers. Pozycjonowanie to proces, nie kończy się na stworzeniu strony internetowej. To ciągła praca i optymalizacja serwisu. Dbanie o niego. Więcej na ten temat znajdziecie Państwo na podstronie o pozycjonowaniu stron.

Nowoczesne kodowanie
Porozmawiaj z nami

MOZESZ LICZYĆ NA NASZĄ PEŁNĄ ENTUZJAZMU POMOC I INDYWIDUALNE PODEJŚCIE.

Obecność swojej firmy w sieci warto powierzyć fachowcom.