KIM JESTEŚMY?

Specjalizujemy się w produkcji stron internetowych i sklepów internetowych.

Posiadamy 6 lat doświadczenia w tworzeniu stron internetowych PHP, HTML, JAVA, CSS, CMS. Stworzę każdą stronę i pod każdą branże. Strona internetowa to pewny gwarant widoczności Twojej firmy w wynikach wyszukiwania. Badamy otoczenie i rynek konkurencyjny, żeby dostosować Twoją stronę do standardów, ale i wyróżnić ją na tle innych.

Pisząc kod strony wykorzystujemy najnowsze technologie i zachowujemy zgodność z obecnie obowiązującymi standardami. Nasze projekty szybko działają oraz posiadają ciekawe efekty wizualne.

PB MEDIA Studio

DOŚWIADCZENIE

Mamy doświadczenie w pracy z:

bootstrap
joomla
wordpress
html5
css
php
woocommerce
prestashop

Atrakcyjny wygląd to nie wszystko... Zaufaj naszemu doświadczeniu i daj się ponieść nam.

Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku reklamy internetowej pozwoli Ci osiągnąć w krótkim czasie sukces, bez konieczności inwestycji dużych środków.

Tworząc strony internetowe dla naszych klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu na jakość i przyszły zwrot inwestycji w stronę internetową przez naszego klienta ze sprzedaży towarów lub usług ze stworzonej przez nas strony internetowej.

Piotr Bartosik Web developer
NASI PARTNERZY

Współpracujemy z:

0
0
0
0
NASZA MISJA

NASZA MISJA

Posiadamy 6 lat doświadczenia w tworzeniu stron internetowych.

Stworzymy każdą stronę i pod każdą branże. Strona internetowa to widoczność Twojej firmy w wynikach wyszukiwania Google oraz narzędzie do konwersji z klientami. Zarządzanie firmą zaczyna się od zbudowania marki w internecie.

Strona internetowa to nie tylko wizerunek, ale przede wszystkim nośnik emocji i narzędzie do kontaktu z klientami. PB MEDIA ONLINE Strony Internetowe, zbuduje dla Ciebie stronę internetową, która pozwoli Ci efektywnie pozyskać klientów.

NASZA WIZJA

NASZA WIZJA

Strony internetowe projektowane przez PB MEDIA Studio są dostosowane do pracy na urządzeniach mobilnych:

telefonach komórkowych i tabletach. Jest to szczególnie istotne ze względu na ruch użytkowników, którzy w wielu branżach przenieśli się na wygodne i dostępne w każdej chwili telefony komórkowe.

Podaje się, że ponad 65% użytkowników korzysta z telefonów komórkowych do przeglądania stron internetowych.

REALIZACJE

REALIZACJE

Projektowane przez nas strony internetowe są własnością klienta.

Prosta sprawa - wszelkie prawa do strony przekazywane są w momencie wykonania projektu i zapłaty zań przechodzą na klienta. Oczywiście prowadzimy dalszą obsługę strony internetowej. Proponujemy również usługę utrzymania serwisu.

Zobacz nasze realizacje
Porozmawiaj z nami

MOZESZ LICZYĆ NA NASZĄ PEŁNĄ ENTUZJAZMU POMOC I INDYWIDUALNE PODEJŚCIE.

Obecność swojej firmy w sieci warto powierzyć fachowcom.