POZYCJONOWANIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Pozycjonowanie sklepów internetowych w PB MEDIA Studio Strony & Sklepy Internetowe

Prowadząc sprzedaż w Internecie, musisz zadbać nie tylko o jakość oferowanych produktów czy intuicyjność sklepu internetowego. Sukces internetowych biznesów w dużej mierze zależy od ich widoczności w wynikach organicznych, co sprawia, że pozycjonowanie w wyszukiwarkach to jedna z najbardziej skutecznych metod reklamy internetowej. Portale e-commerce to zazwyczaj serwisy bardzo rozbudowane, a skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych wymaga dużej wiedzy oraz doświadczenia.

Jeśli prowadzisz sklep internetowy i chcesz zwielokrotnić swoje zyski, skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę pozycjonowania. Wypromujemy Twój sklep internetowy w modelu płatności dostosowanym do Twoich potrzeb. Dzięki nam w TOP3 znalazły się dziesiątki sklepów internetowych. Zaufaj najlepszym specjalistom, dzięki którym osiągniesz sukces w Internecie.

Link building

Linkbuilding to proces wchodzący w skład pozycjonowania, który polega na zdobywaniu linków (odnośników) z innych witryn do własnej.

Meta tagi

Meta tagi to „znaczniki meta” zawarte w sekcji nagłówkowej dokumentu, dzięki którym ustalamy tytuły strony oraz opisu treści. Informacje te widoczne są dla przeglądarek i wyszukiwarek i choć powstały głównie z myślą o nich, to są także istotnym elementem dla użytkowników korzystających z internetu!

Optymalizacja

Optymalizacja to szereg wytycznych i porad dla Klienta, tak aby rozbudowa strony była spójna z obraną strategią SEO.


Puzzel tło Pozycjonowanie sklepów internetowych

Nasz zespół specjalistów z dużym zaangażowaniem podchodzi do każdego projektu e-commerce, a spektakularne efekty działań pozycjonerskich często zaskakują Klientów. Przy serwisach e-commerce wykorzystujemy model pozycjonowania long tail (inaczej: pozycjonowanie szerokie lub długi ogon). Polega on na wybraniu i skutecznym wypozycjonowaniu dużej liczby fraz, które pozwolą dotrzeć zarówno do Klienta poszukującego konkretnego artykułu lub usługi, jak i do tego, który chciałby skorzystać z Twojej oferty, jednak nie jest zdecydowany na określony produkt.

Wieloletnie doświadczenie w branży SEO oraz skuteczna strategia doboru fraz kluczowych pozwalają nam efektywnie pozycjonować każdy sklep internetowy, niezależnie od branży. Ważnym aspektem przy promocji sklepu internetowego jest dokładna i regularna optymalizacja.

Nasi specjaliści zoptymalizują całą strukturę sklepu, by była ona jednocześnie czytelna oraz łatwa w obsłudze dla użytkownika, jak i dobrze oceniana przez algorytmy Google. W procesie optymalizacji sklepu internetowego wyjątkową uwagę przykładamy także do tytułów i opisów podstron (title, description) w wynikach wyszukiwania, dzięki którym wysokie pozycje gwarantują odpowiedni wzrost ruchu w serwisie.

ZADAJ NAM PYTANIE

Strategia

Jak oceniamy, czy przyjęta strategia, optymalizacja i dobór fraz kluczowych spełniają swoje zadanie? Na bieżąco monitorujemy statystyki strony, analizujemy źródła ruchu, a nasi Doradcy są w stałym kontakcie z Klientem.

Dopiero wtedy, na podstawie tak przygotowanej strategii, tworzony jest content i optymalizowane są elementy techniczne danej platformy sklepowej.

Optymalizacja

Standardowy proces optymalizacji sklepów internetowych musi zostać poprzedzony dokładnym przyporządkowaniem wybranych fraz kluczowych do istniejących w sklepie podstron przez Opiekuna SEO i zweryfikowaniem.

Czy pod względem nawigacji sklep internetowy pozwala na szybkie dotarcie do poszukiwanego produktu, a jeśli portal wymaga zmian wizualnych pod kątem użyteczności, pozycjoner przygotuje odpowiednie wytyczne i wskazówki.

Wzrosty ruchu na stronie

Nawet po zakończeniu prac. Pozycjonowanie to proces ciągły, dlatego prace nad pozycjami oraz ruchem w serwisie internetowym nadal trwają, sklep sukcesywnie jest optymalizowany o kolejne elementy i rozbudowywany pod kątem produktów oraz treści.

Efekty naszej pracy skutkują zauważalnym zwiększeniem liczby złożonych zamówień, co zasygnalizował nam sami Klienci.

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Jesteśmy tu dla Ciebie

Porozmawiajmy o wycenie oraz naszej przyszłej realizacji. Postaramy się zaspokoić jak najlepiej Państwa oczekiwania.

Sukces! Twoja wiadomość została wysłana.
Error! Nastąpił błąd wysyłania wiadomości.
MARKETING INTERNETOWY

Powiązane oferty

Porozmawiaj z nami

MOZESZ LICZYĆ NA NASZĄ PEŁNĄ ENTUZJAZMU POMOC I INDYWIDUALNE PODEJŚCIE.

Obecność swojej firmy w sieci warto powierzyć fachowcom.