COPYWRITING SEO

Copywriting SEO w PB MEDIA Studio Strony & Sklepy Internetowe

Nie da się ukryć, że z silną konkurencją możemy zetknąć się w każdej branży, dlatego tak ważne jest pozostawanie zawsze krok przed nią. Jednym z elementów to umożliwiających są wysokiej jakości treści publikowane na firmowej stronie, o tak samo wysokiej wartości merytorycznej pozwalającej przyciągnąć uwagę odbiorcy i dające mu dokładnie takie informacje, jakich poszukuje. Stanowią również skuteczną zachętę do skorzystania z usług prezentującej je firmy lub zakupu oferowanych przez nią produktów.

Dobrze napisany, fachowy, ale i łatwy w odbiorze tekst, przyczynia się do kreacji wizerunku publikującej go firmy, docierając do docelowej grupy odbiorców i jednocześnie potencjalnych klientów. Dotyczy to nie tylko samego podmiotu gospodarczego, ale również sprzedawanej marki, produktu, który udaje się zareklamować po to, aby na długo zapadł w pamięć odbiorcy. Stanie się więc łatwo rozpoznawalny, a taki sposób promowania pomaga w realizacji nawet najbardziej ambitnych celów biznesowych. Budowa relacji z klientami to kolejne zadanie realizowane przez naszych profesjonalnych copywriterów. Stworzone przez nich treści, wartościowe z punktu widzenia odbiorcy i regularnie aktualizowane, pozwalają nawiązać trwałą relację biznesową z odbiorcą.

Content Marketing

Bez profesjonalnie przygotowanych treści nie może obejść się żadna, mająca przynieść pozytywne efekty kampania content marketingowa, dlatego ich przygotowanie warto zlecić naszym copywriterom.

Prowadzenie blogów

Blog to obecnie nieodłączna część każdej strony firmowej, pozwalająca nie tylko na publikowanie na niej różnego rodzaju treści, najczęściej artykułów związanych z profilem prowadzonej działalności.

Opisy sklep internetowy

Niezbędne w każdym sklepie internetowym, krótkie, unikalne teksty przekazujące w zwięzły sposób najważniejsze informacje o produkcie. Celem prowadzenia działalności handlowej w sieci jest uzyskanie jak najwyższych przychodów


Puzzel tło Copywriting SEO

Każdy tekst publikowany na stronie powinien być napisany zgodnie z wytycznymi Google, obejmującymi jego długość, nasycenie słowami kluczowymi, odpowiednie formatowanie, zastosowanie nagłówków oraz linkowanie wewnętrzne. Dzięki pracy copywriterów staje się bardziej czytelny dla robotów wyszukiwania i może zająć wysokie miejsce w rankingu wyszukiwarki. Przekłada się to na jego lepszą widoczność na tle konkurencji, rosnącą liczbę odwiedzin i co za tym idzie, zysków firmy.

Teksty tworzymy w języku polskim, lecz na życzenie zamawiającego mogą zostać przetłumaczone na język angielski, francuski, niemiecki, niderlandzki, włoski, hiszpański i portugalski. Posiadamy także doświadczenie SEO na tych rynkach, co może okazać się niezwykle przydatne dla Twojego biznesu.

Nasi copywriterzy napiszą praktycznie dowolny tekst na każdy temat zlecony przez klienta. Dokładnie go przeanalizują, wyszukają najlepsze i najbardziej wiarygodne źródła, dzięki czemu stworzą treści najwyższej jakości, przyciągające uwagę dużej liczby odbiorców. Zawsze będą poprawne pod względem stylistycznym, ortograficznym i interpunkcyjnym, stuprocentowo unikalne, a ich wartość sprawi, że natychmiast po publikacji zaczną zarabiać dla Twojej firmy.

ZADAJ NAM PYTANIE

Określenie celów i grupy docelowej

Podstawą wszelkich naszych działań jest określenie celów jakie mają być osiągnięte dzięki Copywritingowi. W zależności od potrzeb danej firmy dostosowujemy strategię, cele i określamy jaka jest grupa docelowa.

Stosujemy podejście oparte o Data Driven Marketing. Każde zlecenie to dla nas sprawa priorytetowa, traktujemy je indywidualnie i przystępujemy do pracy po zebraniu oraz dokładnej analizie potrzebnych danych.

Tworzenie treści

Jednym z czynników warunkujących skuteczność działań związanych z copywritingiem są unikalne, wolne od błędów i merytoryczne treści publikowane na stronie firmowej.

Wpływając w istotny sposób na pozycję strony w rankingu Google, pozwalają także wyprzedzić konkurencję w swojej branży. Właśnie dlatego ich przygotowaniem zajmują się profesjonalni copywriterzy z dużym doświadczeniem w tej dziedzinie.

Publikacja i promocja

Po publikacji w uzgodnionym źródle np. na blogu firmy przystępujemy do promocji, czy to w formie SEO czy działań PPC. W trakcie kampanii na bieżąco monitorujemy jej skuteczność, cały czas wprowadzając niezbędne modyfikacje, uwzględniające wszystkie uwagi klienta.

Podpięcie śledzenia konwersji pomaga nam dobierać najlepiej konwertujące słowa kluczowe, oprócz tego na bieżąco analizujemy czy konwersja na stronach jest na dobrym poziomie.

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Jesteśmy tu dla Ciebie

Porozmawiajmy o wycenie oraz naszej przyszłej realizacji. Postaramy się zaspokoić jak najlepiej Państwa oczekiwania.

Sukces! Twoja wiadomość została wysłana.
Error! Nastąpił błąd wysyłania wiadomości.
MARKETING INTERNETOWY

Powiązane oferty

Porozmawiaj z nami

MOZESZ LICZYĆ NA NASZĄ PEŁNĄ ENTUZJAZMU POMOC I INDYWIDUALNE PODEJŚCIE.

Obecność swojej firmy w sieci warto powierzyć fachowcom.